Server Monitor (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Up
bs: Gore

en: Address
bs: Adresa

en: Down
bs: Dole
