Server Monitor (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
