Server Monitor (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: N/A
gl: N/D

en: Up
gl: Arriba

en: Address
gl: Enderezo

en: Method
gl: Método

en: Service
gl: Servizo
