Server Monitor (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Up
gu: ઉપર

en: Method
gu: પદ્ધતિ
