Server Monitor (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: N/A
id: T/T

en: Up
id: Ke atas

en: Address
id: Alamat

en: Method
id: Metode

en: Down
id: Ke bawah
