Server Monitor (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: N/A
it: N/D

en: Up
it: Su

en: Address
it: Indirizzo

en: Method
it: Metodo

en: Down
it: Giù

en: Service
it: Servizio
