Server Monitor (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Up
ja: 上へ

en: Address
ja: 住所

en: Method
ja: メソッド

en: Down
ja: 下へ

en: Service
ja: サービス
