Server Monitor (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: N/A
pt: N/D

en: Up
pt: Para cima

en: Address
pt: Morada

en: Method
pt: Método

en: Down
pt: Para baixo

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Service
pt: Serviço
