Server Monitor (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: N/A
ru: Н/Д

en: Up
ru: Вверх

en: Address
ru: Адрес

en: Method
ru: Метод

en: Down
ru: Вниз

en: Timeout
ru: Время ожидания
