Server Monitor (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Up
sk: Hore

en: Address
sk: Adresa

en: Method
sk: Metóda

en: Down
sk: Dolu

en: Service
sk: Služba
