Server Monitor (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Up
sv: Upp

en: Address
sv: Adress

en: Method
sv: Metod

en: Down
sv: Ned

en: Service
sv: Tjänst

en: Server Address
sv: Server-adress
