Server Monitor (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: N/A
ta: இல்

en: Up
ta: மேல்

en: Method
ta: முறை
