Service links (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Small
bg: Малък

en: Text
bg: Текст

en: Never
bg: Никога

en: Locale
bg: Език

en: Medium
bg: Среда

en: Show
bg: Покажи

en: Bookmark this post on del.icio.us.
bg: Запази в del.icio.us.

en: Share on Facebook.
bg: Сподели във Facebook

en: Bookmark this post on Google.
bg: Запази в любими в Google

en: Bookmark this post on Yahoo.
bg: Запази в любими в Yahoo

en: Search Technorati for links to this post.
bg: Търси линкове в Technorati за тази страница

en: Page specific visibility settings
bg: Настройки за видимост в зависимост от страниците
