Service links (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Small
el: Μικρό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Medium
el: Μέσο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: Page specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας της σελίδας

en: Compact
el: Συμπαγής

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Wide
el: Πλατύ
