Service links (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Font
eo: Tiparo

en: Small
eo: Malgranda

en: Text
eo: Teksto

en: Never
eo: Neniam

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Medium
eo: Medio

en: Show
eo: Montru

en: Page specific visibility settings
eo: Paĝspecifaj agordoj pri videblo

en: Displays
eo: Vidigiloj
