Service links (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Font
gl: Fonte

en: Small
gl: Pequeno

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Never
gl: Nunca

en: Locale
gl: Localización

en: New window
gl: Nova ventá

en: Width
gl: Ancho

en: Medium
gl: Medio

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Counter
gl: Contador

en: Show
gl: Amosar

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: Same window
gl: Mesma ventá

en: Page specific visibility settings
gl: Configuración da visibilidade por páxina

en: Services
gl: Servizos

en: PDF version
gl: Versión PDF

en: Displays
gl: Presentación

en: Compact
gl: Compacto

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Bookmark/Search this post with
gl: Marque/Busque este envío con:

en: Add to Meneame.
gl: Engadir a Meneame

en: Dark
gl: Escuro

en: Wide
gl: Ancho
