Service links (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Small
hr: Mala

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Never
hr: Nikada

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: New window
hr: Novom prozoru

en: Width
hr: Širina

en: Medium
hr: Srednji

en: Counter
hr: Brojač

en: Show
hr: Prikaži

en: Style
hr: Stil

en: Standard
hr: Standardno

en: Same window
hr: Istom prozoru

en: Page specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti specifične stranice

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.
