Service links (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Small
jv: Cilik

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Never
jv: Ora tahu

en: Locale
jv: Lokal

en: Width
jv: Ambané

en: Medium
jv: Sedheng

en: Show
jv: Kétoknā

en: Standard
jv: Standar

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
