Service links (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Font
mn: Фонт

en: Small
mn: Жижиг

en: Text
mn: Текст

en: Locale
mn: Локале

en: Width
mn: Өргөн

en: Medium
mn: Дундаж

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
