Service links (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Small
af: Klein

en: Never
af: Nooit

en: Locale
af: Lokaal

en: Show
af: Vertoon

en: Page specific visibility settings
af: Bladsy-spesifieke sigbaarheidsverstellings
