Service links (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Small
ast: Pequeñu

en: Text
ast: Testu

en: Never
ast: Nunca

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Locale
ast: Llocal

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Show
ast: Amosar

en: Standard
ast: Estándar
