Service links (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Inline
be: Убудаваны

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Show
be: Паказаць

en: Standard
be: Стандарт

en: Page specific visibility settings
be: Налады бачнасці адмысловыя для старонак

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
be: Калі абраны варыянт уводу PHP, увядзіце PHP код паміж %php. Заўважце, што выкананне некарэктнага PHP кода можа зламаць ваш Drupal сайт.

en: Dark
be: Цёмная
