Service links (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Small
eu: Txikia

en: Text
eu: Testua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Locale
eu: Bertakoa

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Button
eu: Botoia

en: Show
eu: Erakutsi

en: Service links
eu: Zerbitzu estekak

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: Same window
eu: Leiho berean

en: Page specific visibility settings
eu: Orri konkretuentzako  ikuspen-aukerak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea
