Service links (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Small
gu: નાનું

en: Text
gu: લખાણ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Never
gu: કદી નહી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
