Service links (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Small
hy: Փոքր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Never
hy: Երբեք

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: @label
hy: @label (@column)
