Service links (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
