Service links (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Small
ku: بچووک

en: Text
ku: دەق

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Locale
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
