Service links (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Font
lt: Šriftas

en: Small
lt: Mažas

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Locale
lt: Lokalė

en: New window
lt: Naujas langas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Show
lt: Rodyti

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: Light
lt: Šviesi

en: Displays
lt: Rodymai

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Dark
lt: Tamsiai
