Service links (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Font
lv: Fonts

en: Small
lv: Mazs

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Locale
lv: Lokāle

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Button
lv: Poga

en: Image and text
lv: Attēli un teksts

en: Show
lv: Rādīt

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: Page specific visibility settings
lv: Lapai specifiski redzamības uzstādījumi.

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.
