Service links (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
