Service links (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Font
my: စာလုံး

en: Small
my: အသေး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Show
my: ပြပါ

en: Standard
my: စံ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
