Service links (7.x-2.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Page specific visibility settings
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଠା ଅନୁଯାୟୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ
