Service links (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Vertical
ps: نېغ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Inline
ps: ننليكى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Button
ps: تڼۍ

en: Show
ps: ښوول

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري
