Service links (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Font
sk: Písmo

en: Small
sk: Malé

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Inline
sk: V riadku

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: New window
sk: Nové okno

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Show
sk: Zobraziť

en: Service links
sk: Odkazy na služby

en: Control which and where service links should be active.
sk: Riadi, ktoré servisné odkazy budú aktívne a kde.

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: Same window
sk: To isté okno

en: Page specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa stránky

en: Services
sk: Služby

en: PDF version
sk: PDF verzia

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.
