Service links (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Small
sq: E vogël

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Locale
sq: Gjuha

en: Medium
sq: Mesatar

en: Show
sq: Shfaq

en: Page specific visibility settings
sq: Regullimet e dukshmërisë specifike të faqes
