Service links (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Medium
am: መካከለኛ
