Service links (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Inline
bs: U liniji

en: Locale
bs: Lokal

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Style
bs: Stil

en: Page specific visibility settings
bs: Postavke vidljivosti specifične za stranice

en: Displays
bs: Prikazi
