Service links (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (91 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Small
ca: Petit

en: Icon and text
ca: Icona i text

en: Layout
ca: Disposició

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Inline
ca: En línia

en: Locale
ca: Local

en: New window
ca: Nova finestra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Counter
ca: Comptador

en: Button
ca: Botó

en: Show
ca: Mostra

en: Control which and where service links should be active.
ca: Controla quins enllaços a serveis han d'estar actius i a on.

en: Bookmark/Search this post
ca: Afegeix/cerca aquesta entrada

en: Empty
ca: Buit

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: Display links to social sharing websites like Digg, del.icio.us, reddit, Technorati etc.
ca: Mostra enllaços a webs socials com ara Digg, del.icio.us, reddit, Technorati etc.

en: Page specific visibility settings
ca: Paràmetres de visibilitat específics de la pàgina

en: Services
ca: Serveis

en: Light
ca: Clar

en: PDF version
ca: Versió en PDF

en: Displays
ca: Presentacions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Printable version
ca: Versió per a imprimir

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Only Text
ca: Només text

en: Only Image
ca: Només una imatge

en: Image and Text
ca: Imatge i text

en: Don't show links if the content is unpublished
ca: No mostris els enllaços si el contingut no està publicat

en: Bookmark/Search this post with
ca: Afegeix/cerca aquesta entrada amb

en: Extra Options
ca: Opcions extra

en: Open link in...
ca: Obre l'enllaç a...

en: Append the following text to your URL
ca: Afegeix el text següent a la vostra URL

en: Short Links
ca: Enllaços curts

en: Use short links
ca: Utilitza enllaços curts

en: Only when requested
ca: Només quan es demani

en: How generate short links
ca: Com generar enllaços curts

en: How the service links will appear in the block.
ca: Com es mostra el servei en el bloc.

en: Bookmark this post on Bildu
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Bildu

en: Share this on Twitter
ca: Comparteix-ho a Twitter

en: Bookmark this post on SlashDot
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a SlashDot

en: Bookmark this post on Mister Wong
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Mister Wong

en: Bookmark this post on 100zakladok
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a 100zakladok

en: Bookmark this post on Ruspace
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Ruspace

en: Bookmark this post on Memori
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Memori

en: Bookmark this post on Moemesto.ru
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Moemesto.ru

en: Bookmark this post on MyScoop
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a MyScoop

en: Bookmark this post on Vaau
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Vaau

en: Bookmark this post on Yandex
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Yandex

en: Bookmark this post on LinkStore
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a LinkStore

en: Bookmark this post on Bobrdobr
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Bobrdobr

en: Bookmark this post on Lopas
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Lopas

en: Bookmark this post on Communizm
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Communizm

en: Bookmark this post on Links.i.ua
ca: Afegeix aquesta entrada com a adreça d'interès a Links.i.ua

en: Publish this post on Barrapunto.com
ca: Publica-ho a Barrapunto.com

en: Basque Services
ca: Serveis bascos

en: Provide the Basque Services: Zabaldu, Bildu, Aupatu
ca: Proporciona els serveis bascos: Zabaldu, Bildu, Aupatu

en: Italian Services
ca: Serveis italians

en: Provide the Italian Services: Diggita, Meemi, OkNotizie, Segnalo.com, TechNotizie, Wikio, ZicZac
ca: Proporciona els serveis italians: Diggita, Meemi, OkNotizie, Segnalo.com, TechNotizie, Wikio, ZicZac

en: Russian Services
ca: Serveis russos

en: Provide the Russian Services (12+3): 100zakladok, Ruspace, Mister Wong, Memori, Moemesto, MyScoop, Vaau, Yandex, LinkStore, Bobrdobr, Lopas, Communizm, Newsland, News2, Smi2
ca: Proporciona els serveis russos (12+3): 100zakladok, Ruspace, Mister Wong, Memori, Moemesto, MyScoop, Vaau, Yandex, LinkStore, Bobrdobr, Lopas, Communizm, Newsland, News2, Smi2

en: Spanish Services
ca: Serveis espanyols

en: Provide the Spanish Services: Barrapunto, Fresqui, Latafanera, Meneame, Tuenti
ca: Proporciona els serveis espanyols: Barrapunto, Fresqui, Latafanera, Meneame, Tuenti

en: Swedish Services
ca: Serveis suecs

en: Provide the Swedish Services: Bloggy, Pusha
ca: Proporciona els serveis suecs: Bloggy, Pusha

en: Dark
ca: Fosc

en: Access to Service Links
ca: Accedeix als Service Links

en: Use PHP for Service visibility
ca: Utilitza PHP per a la visibilitat dels serveis

en: Callback function
ca: Funció Callback
