Service links (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Small
cy: Bach

en: Text
cy: Testun

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Never
cy: Byth

en: Locale
cy: Lleoliad

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Empty
cy: Gwag

en: Style
cy: Arddull

en: Same window
cy: Yr un ffenestr

en: Page specific visibility settings
cy: Tudalen gyda gosodiadau gweledol penodol

en: PDF version
cy: Fersiwn PDF

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
