Service links (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Font
he: גופן

en: Small
he: קטן

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Never
he: אף פעם

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Locale
he: תרגום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: Counter
he: מונה

en: Button
he: כפתור

en: Show
he: הצג

en: Empty
he: ריק

en: Style
he: סגנון

en: Standard
he: רגיל

en: Page specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות לפי עמוד

en: Displays
he: תצוגות

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
