Service links (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Font
is: Leturgerð

en: Small
is: Lítið

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Inline
is: Innfellt

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Show
is: Sýna

en: Empty
is: Tóm

en: Style
is: Stíll

en: PDF version
is: PDF útgáfa

en: Share on Facebook
is: Deila á Facebook
