Service links (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Small
mr: लहान

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Inline
mr: आतील

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
