Service links (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Group
nn: Gruppe

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Never
nn: Aldri

en: Empty
nn: Tom

en: Page specific visibility settings
nn: Vi blokken på enkelte sider
