Service links (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Font
oc: Poliça

en: Small
oc: Pichon

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Locale
oc: Localizacion

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Show
oc: Afichar

en: Empty
oc: Void

en: Style
oc: Estil

en: Standard
oc: Estandard

en: Page specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especifics a la pagina

en: Services
oc: Servicis

en: Displays
oc: Afichatges

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
oc: Se l'opcion PHP es causida, sasissètz lo còde PHP entre %php. Atencion, se un còde PHP incorrect es executat, aquò pòt far tomber vòstre site Drupal.
