Service links (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт
