Service links (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Show
te: చూపించు

en: Style
te: శైలి
