Service links (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Font
et: Kirjastiil

en: Small
et: Väike

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Inline
et: Samal real

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Medium
et: Keskmine

en: Counter
et: Loendur

en: Button
et: Nupp

en: Show
et: Näita

en: Empty
et: Tühi

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: Page specific visibility settings
et: Lehepõhised nähtavuse seaded

en: Widgets
et: Vidinad

en: PDF version
et: PDF-versioon

en: Displays
et: Kuvatakse

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Callback function
et: Callback funktsioon
