Service links (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Small
ro: Mic

en: Layout
ro: Prezentare

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Medium
ro: Mediu

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Counter
ro: Numărător

en: Button
ro: Buton

en: Show
ro: Arată

en: Empty
ro: Gol

en: Style
ro: Stil

en: Same window
ro: Aceeași fereastră

en: Page specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice paginii

en: Services
ro: Servicii

en: PDF version
ro: Versiune PDF

en: Displays
ro: Afișări

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.

en: Callback function
ro: Funcție reapelabilă
