Service links (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Never
sl: Nikoli

en: Inline
sl: V vrstici

en: New window
sl: Novo okno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Show
sl: Prikaži

en: Standard
sl: Standardni

en: Same window
sl: Isto okno

en: Page specific visibility settings
sl: Določi vidnost glede na stran
