Service links (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
